Kia Ceed

Kia Ceed Stage 1

27 dzinēji – 90–204 ZS

27
dzinēji
+53 ZS
Maks. pieaugums
+27%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2007 - 2010

2007 - 2010

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 CRDi 90hpDiesel90143+53 (59%)
2.0 CRDi 136hpDiesel136171+35 (26%)
2.0 CRDi 140hpDiesel140172+32 (23%)
1.6 CRDi 115hpDiesel115142+27 (23%)
2010 - 2015

2010 - 2015

9 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 CRDi 90hpDiesel90131+41 (46%)
1.4 CRDi 90hpDiesel90127+37 (41%)
1.6 CRDi 110hpDiesel110147+37 (34%)
1.6 CRDi 115hpDiesel115146+31 (27%)
1.6 CRDi 128hpDiesel128158+30 (23%)
1.4 CRDi 100hpDiesel100128+28 (28%)
1.6 T-GDi 204hpPetrol204232+28 (14%)
1.4i 16v 90hpPetrol90103+13 (14%)
1.6 GDi 135hpPetrol135146+11 (8%)
2015 - 2017

2015 - 2017

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.0 T-GDI 100hpPetrol100141+41 (41%)
1.4 CRDI 90hpDiesel90128+38 (42%)
1.6 CRDI 110hpDiesel110148+38 (35%)
1.6 T-GDI GT 204hpPetrol204241+37 (18%)
1.6 CRDI 136hpDiesel136166+30 (22%)
1.0 T-GDI 120hpPetrol120141+21 (18%)
2018 ->

2018 ->

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.0 T-GDi 100hpPetrol100142+42 (42%)
1.6 T-GDI GT 204hpPetrol204242+38 (19%)
1.4 T-GDi 140hpPetrol140177+37 (26%)
1.6 CRDi 136hpDiesel136168+32 (24%)
1.6 CRDi 115hpDiesel115146+31 (27%)
1.0 T-GDi 120hpPetrol120141+21 (18%)
1.6 GDi 132hpPetrol132148+16 (12%)
1.4i 100hpPetrol100113+13 (13%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai