
Kia Sportage Stage 1
19 dzinēji – 112–200 ZS
19
dzinēji
+44 ZS
Maks. pieaugums
+20%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2004 - 2007
2 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 CRDi 140hp | Diesel | 140 | 173 | +33 (24%) |
| 2.0 CRDi 112hp | Diesel | 112 | 143 | +31 (28%) |

2007 - 2010
2 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 CRDi 140hp | Diesel | 140 | 173 | +33 (24%) |
| 2.0 CRDi 150hp | Diesel | 150 | 176 | +26 (17%) |

2010 - 2016
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.7 CRDi 115hp | Diesel | 115 | 152 | +37 (32%) |
| 2.0 CRDi 136hp | Diesel | 136 | 171 | +35 (26%) |
| 2.0 CRDi 184hp | Diesel | 184 | 202 | +18 (10%) |
| 2.0i 16v 163hp | Petrol | 163 | 178 | +15 (9%) |
| 1.6 GDi 135hp | Petrol | 135 | 146 | +11 (8%) |

2016 - 2018
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 T-GDI 177hp | Petrol | 177 | 221 | +44 (25%) |
| 2.0 CRDi 136hp | Diesel | 136 | 178 | +42 (31%) |
| 1.7 CRDi 115hp | Diesel | 115 | 153 | +38 (33%) |
| 2.0 CRDi 184hp | Diesel | 184 | 203 | +19 (10%) |

2018 - 2020
6 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 T-GDI 177hp | Petrol | 177 | 211 | +34 (19%) |
| 2.2 CRDI 200hp | Diesel | 200 | 233 | +33 (17%) |
| 1.6 CRDI 115hp | Diesel | 115 | 146 | +31 (27%) |
| 1.6 CRDI 136hp | Diesel | 136 | 161 | +25 (18%) |
| 2.0 CRDI 185hp | Diesel | 185 | 201 | +16 (9%) |
| 1.6 GDI 132hp | Petrol | 132 | 144 | +12 (9%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai