
Lexus IS Stage 1
11 dzinēji – 150–423 ZS
11
dzinēji
+57 ZS
Maks. pieaugums
+11%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2005 - 2013
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 200d 150hp | Diesel | 150 | 207 | +57 (38%) |
| 220d 177hp | Diesel | 177 | 206 | +29 (16%) |
| F 5.0 V8 423hp | Petrol | 423 | 450 | +27 (6%) |
| 250 - 208hp | Petrol | 208 | 230 | +22 (11%) |

2013 - 2016
2 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 200t 245hp | Petrol | 245 | 268 | +23 (9%) |
| 350i 311hp | Petrol | 311 | 322 | +11 (4%) |

2016 - 2020
2 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 300 (2.0T) 241hp | Petrol | 241 | 266 | +25 (10%) |
| 350i V6 311hp | Petrol | 311 | 322 | +11 (4%) |

2021 -> ...
3 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 300 (2.0T) 241hp | Petrol | 241 | 266 | +25 (10%) |
| 300i V6 260hp | Petrol | 260 | 280 | +20 (8%) |
| 350i V6 311hp | Petrol | 311 | 322 | +11 (4%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai