MERCEDES BENZ G

MERCEDES BENZ G Stage 1

17 dzinēji – 156–612 ZS

17
dzinēji
+119 ZS
Maks. pieaugums
+20%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
-> 2017

-> 2017

13 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
63 AMG 544hpPetrol544663+119 (22%)
63 AMG 571hpPetrol571663+92 (16%)
500 - 421hpPetrol421502+81 (19%)
350 CDI 211hpDiesel211277+66 (31%)
320 CDI 211hpDiesel211276+65 (31%)
55 AMG 476hpPetrol476541+65 (14%)
65 AMG 612hpPetrol612672+60 (10%)
350 CDI 224hpDiesel224278+54 (24%)
320 CDI 224hpDiesel224277+53 (24%)
55 AMG 500hpPetrol500543+43 (9%)
400 CDI 250hpDiesel250291+41 (16%)
350 CDI 245hpDiesel245281+36 (15%)
270 CDI 156hpDiesel156191+35 (22%)
2018 ->

2018 ->

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
350d (3.0D) 286hpDiesel286382+96 (34%)
500 - 422hpPetrol422512+90 (21%)
63 AMG 585hpPetrol585661+76 (13%)
400d (3.0D) 330hpDiesel330383+53 (16%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai