MERCEDES BENZ GL

MERCEDES BENZ GL Stage 1

14 dzinēji – 211–558 ZS

14
dzinēji
+146 ZS
Maks. pieaugums
+18%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
X164 - 2006 - 2012

X164 - 2006 - 2012

9 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
350 CDI 211hpDiesel211277+66 (31%)
350 CDI 224hpDiesel224276+52 (23%)
320 CDI 211hpDiesel211261+50 (24%)
450 CDI 306hpDiesel306353+47 (15%)
420 CDI 306hpDiesel306352+46 (15%)
320 CDI 224hpDiesel224262+38 (17%)
350 CDI 265hpDiesel265297+32 (12%)
450 - 340hpPetrol340358+18 (5%)
500 - 388hpPetrol388406+18 (5%)
X166 - 2012 ->

X166 - 2012 ->

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
450 367hpPetrol367513+146 (40%)
500 - 435hpPetrol435511+76 (17%)
400 - 333hpPetrol333402+69 (21%)
GL 63 AMG - 558hpPetrol558621+63 (11%)
350 Bluetec 258hpDiesel258292+34 (13%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai