
MERCEDES BENZ GLA Stage 1
23 dzinēji – 109–421 ZS
23
dzinēji
+85 ZS
Maks. pieaugums
+23%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

H247 - 2020 ->
6 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 45 AMG - 387hp | Petrol | 387 | 472 | +85 (22%) |
| 45 AMG S - 421hp | Petrol | 421 | 473 | +52 (12%) |
| 200d (2.0D) 150hp | Diesel | 150 | 201 | +51 (34%) |
| 35 AMG 306hp | Petrol | 306 | 346 | +40 (13%) |
| 220d (2.0d) 190hp | Diesel | 190 | 221 | +31 (16%) |
| 250 (2.0T) 224hp | Petrol | 224 | 253 | +29 (13%) |

X156 - 2014 - 2016
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 200 CDI 4 Matic 136hp | Diesel | 136 | 202 | +66 (49%) |
| 180 CGi 122hp | Petrol | 122 | 178 | +56 (46%) |
| 45 AMG 360hp | Petrol | 360 | 402 | +42 (12%) |
| 250 Turbo 211hp | Petrol | 211 | 252 | +41 (19%) |
| 220 CDI 163hp | Diesel | 163 | 203 | +40 (25%) |
| 200 CDI 136hp | Diesel | 136 | 172 | +36 (26%) |
| 220 CDI 170hp | Diesel | 170 | 203 | +33 (19%) |
| 180 CDI (1500cc) 109hp | Diesel | 109 | 138 | +29 (27%) |
| 200 CGi 156hp | Petrol | 156 | 176 | +20 (13%) |

X156 - 2017 - 2019
8 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 180 (1.6T) 122hp | Petrol | 122 | 178 | +56 (46%) |
| 45 AMG 381hp | Petrol | 381 | 422 | +41 (11%) |
| 250 (2.0T) 211hp | Petrol | 211 | 251 | +40 (19%) |
| 35 AMG 306hp | Petrol | 306 | 346 | +40 (13%) |
| 220d (2.2D) 177hp | Diesel | 177 | 213 | +36 (20%) |
| 200d (2.2D) 136hp | Diesel | 136 | 171 | +35 (26%) |
| 180d (1.5D) 109hp | Diesel | 109 | 138 | +29 (27%) |
| 200 (1.6T) 156hp | Petrol | 156 | 177 | +21 (13%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai