MERCEDES BENZ GLC

MERCEDES BENZ GLC Stage 1

23 dzinēji – 163–510 ZS

23
dzinēji
+95 ZS
Maks. pieaugums
+17%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2015 - 2019

2015 - 2019

11 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
63 AMG 476hpPetrol476571+95 (20%)
63 AMG S 510hpPetrol510571+61 (12%)
220 CDI 163hpDiesel163221+58 (36%)
43 AMG 367hpPetrol367421+54 (15%)
220 CDI 170hpDiesel170223+53 (31%)
350e Hybrid 320hpPetrol PHEV320369+49 (15%)
200 4MATIC 184hpPetrol184232+48 (26%)
250 CDI 204hpDiesel204242+38 (19%)
350 CDI 258hpDiesel258291+33 (13%)
300 - 245hpPetrol245268+23 (9%)
250 4MATIC 211hpPetrol211233+22 (10%)
2019 ->

2019 ->

12 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
63 AMG 476hpPetrol476571+95 (20%)
200 - 197hpPetrol MHEV197271+74 (38%)
63 AMG S 510hpPetrol510573+63 (12%)
400d 330hpDiesel330383+53 (16%)
200d 163hpDiesel163213+50 (31%)
43 AMG 390hpPetrol390423+33 (8%)
300e 320hpPetrol PHEV320352+32 (10%)
300de 306hpDiesel PHEV306336+30 (10%)
220d 194hpDiesel194221+27 (14%)
250/260 - 211hpPetrol211232+21 (10%)
300d 245hpDiesel245266+21 (9%)
300 - 258hpPetrol MHEV258277+19 (7%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai