MERCEDES BENZ R

MERCEDES BENZ R Stage 1

14 dzinēji – 190–510 ZS

14
dzinēji
+73 ZS
Maks. pieaugums
+20%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2006 - 2010

2006 - 2010

9 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
300 CDI 190hpDiesel190263+73 (38%)
280 CDI 190hpDiesel190261+71 (37%)
350 BlueTec 211hpDiesel211277+66 (31%)
350 CDI 224hpDiesel224276+52 (23%)
320 CDI 211hpDiesel211261+50 (24%)
320 CDI 224hpDiesel224263+39 (17%)
500 V8 - 306hpPetrol306328+22 (7%)
63 AMG 510hpPetrol510532+22 (4%)
500 V8 - 388hpPetrol388409+21 (5%)
2010 - 2013

2010 - 2013

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
300 CDI 190hpDiesel190261+71 (37%)
350 BlueTec 210hpDiesel210273+63 (30%)
350 CDI 265hpDiesel265292+27 (10%)
500 V8 - 388hpPetrol388410+22 (6%)
350 272hpPetrol272291+19 (7%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai