MERCEDES BENZ SL

MERCEDES BENZ SL Stage 1

21 dzinēji – 245–670 ZS

21
dzinēji
+125 ZS
Maks. pieaugums
+12%
Vidējais pieaugums
2016 - 2021

2016 - 2021

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
65 AMG V12 BiTurbo 630hpPetrol630742+112 (18%)
63 AMG V8 BiTurbo 585hpPetrol585661+76 (13%)
400 - 367hpPetrol367422+55 (15%)
500 - 456hpPetrol456487+31 (7%)
R230 - 2001 - 2011

R230 - 2001 - 2011

11 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
600 V12 500hpPetrol500580+80 (16%)
600 V12 Turbo 517hpPetrol517586+69 (13%)
55 AMG 476hpPetrol476542+66 (14%)
65 AMG Turbo 612hpPetrol612671+59 (10%)
55 AMG 500hpPetrol500542+42 (8%)
65 AMG BlackSeries Turbo 670hpPetrol670702+32 (5%)
55 AMG 517hpPetrol517541+24 (5%)
500 V8 - 388hpPetrol388411+23 (6%)
500 V8 306hpPetrol306328+22 (7%)
63 AMG 525hpPetrol525543+18 (3%)
350 V6 245hpPetrol245259+14 (6%)
R231 - 2012 - 2015

R231 - 2012 - 2015

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
63 AMG V8 BiTurbo 537hpPetrol537662+125 (23%)
500 V8 BiTurbo 435hpPetrol435552+117 (27%)
63 AMG V8 BiTurbo Pack Performance 571hpPetrol571661+90 (16%)
63 AMG V8 BiTurbo 585hpPetrol585661+76 (13%)
400 V6 BiTurbo 333hpPetrol333403+70 (21%)
65 AMG V12 BiTurbo 630hpPetrol630682+52 (8%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai