Mini Cooper S

Mini Cooper S Stage 1

18 dzinēji – 163–306 ZS

18
dzinēji
+68 ZS
Maks. pieaugums
+20%
Vidējais pieaugums
F56 - 2014 - 2018

F56 - 2014 - 2018

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0T 163hpPetrol163231+68 (42%)
2.0T 192hpPetrol192253+61 (32%)
2.0T JCW 231hp (B48)Petrol231292+61 (26%)
2.0T JCW 231hpPetrol231282+51 (22%)
2.0T AUT 192hpPetrol192232+40 (21%)
2.0T JCW 211hpPetrol211243+32 (15%)
F56 - LCI - 2018 ->

F56 - LCI - 2018 ->

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0T AUT 192hpPetrol192253+61 (32%)
2.0T 192hpPetrol192252+60 (31%)
2.0T JCW 231hpPetrol231282+51 (22%)
2.0T JCW GP 306hpPetrol306337+31 (10%)
R53 - 2002 - 2007

R53 - 2002 - 2007

3 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6T JCW 210hpPetrol210226+16 (8%)
1.6T 163hpPetrol163178+15 (9%)
1.6T GP 218hpPetrol218226+8 (4%)
R56 - 2007 - 2014

R56 - 2007 - 2014

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6T 163hpPetrol163206+43 (26%)
1.6T 175hpPetrol175208+33 (19%)
1.6T 184hpPetrol184213+29 (16%)
1.6T JCW 211hpPetrol211233+22 (10%)
1.6T GP2 218hpPetrol218232+14 (6%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai