Nissan Qashqai

Nissan Qashqai Stage 1

17 dzinēji – 106–163 ZS

17
dzinēji
+38 ZS
Maks. pieaugums
+20%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2007 - 2013

2007 - 2013

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 DCi 130hpDiesel130161+31 (24%)
2.0 DCi 150hpDiesel150181+31 (21%)
1.5 DCi 110hpDiesel110138+28 (25%)
1.5 DCi 106hpDiesel106126+20 (19%)
1.6i 115hpPetrol115126+11 (10%)
2014 - 2016

2014 - 2016

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 DIG-T 163hpPetrol163201+38 (23%)
1.6 DCi 130hpDiesel130161+31 (24%)
1.5 DCi 110hpDiesel110131+21 (19%)
1.2 DIG-T 115hpPetrol115132+17 (15%)
1.2 DIG-T CVT 115hpPetrol115132+17 (15%)
2017 - 2019

2017 - 2019

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 DCi 130hpDiesel130162+32 (25%)
1.6 DIG-T 163hpPetrol163193+30 (18%)
1.2 DIG-T 115hpPetrol115143+28 (24%)
1.5 DCi 110hpDiesel110132+22 (20%)
1.2 DIG-T CVT 115hpPetrol115133+18 (16%)
2019 - 2020

2019 - 2020

2 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.7 DCi 150hpDiesel150181+31 (21%)
1.5 DCi 115hpDiesel115141+26 (23%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai