
Opel Mokka Stage 1
12 dzinēji – 100–152 ZS
12
dzinēji
+48 ZS
Maks. pieaugums
+24%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2012 - 2016
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.7 CDTi 130hp | Diesel | 130 | 163 | +33 (25%) |
| 1.6 CDTI 110hp | Diesel | 110 | 142 | +32 (29%) |
| 1.4 Turbo 140hp | Petrol | 140 | 168 | +28 (20%) |
| 1.6 CDTI 136hp | Diesel | 136 | 161 | +25 (18%) |
| 1.6i 115hp | Petrol | 115 | 127 | +12 (10%) |

2016 - 2019
6 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.4 Turbo 120hp | Petrol | 120 | 168 | +48 (40%) |
| 1.6 CDTI 110hp | Diesel | 110 | 142 | +32 (29%) |
| 1.4 Turbo 152hp | Petrol | 152 | 183 | +31 (20%) |
| 1.4 Turbo 140hp | Petrol | 140 | 166 | +26 (19%) |
| 1.6 CDTI 136hp | Diesel | 136 | 162 | +26 (19%) |
| 1.6 Ecoflex 115hp | Petrol | 115 | 128 | +13 (11%) |

2020 ->
1 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.5 CDTi 100hp | Diesel | 100 | 147 | +47 (47%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai