Opel Movano

Opel Movano Stage 1

21 dzinēji – 82–170 ZS

21
dzinēji
+60 ZS
Maks. pieaugums
+29%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
(A) - 1998 - 2010

(A) - 1998 - 2010

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.2 CDTi 90hpDiesel90123+33 (37%)
1.9 CDTi 82hpDiesel82113+31 (38%)
2.0 CDTi 115hpDiesel115146+31 (27%)
2.5 CDTi 100hpDiesel100131+31 (31%)
2.5 CDTi 135hpDiesel135166+31 (23%)
2.5 CDTi 145hpDiesel145175+30 (21%)
2.5 CDTi 120hpDiesel120149+29 (24%)
3.0 CDTi 136hpDiesel136162+26 (19%)
(B) - 2010 - 2014

(B) - 2010 - 2014

3 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3 CDTi 100hpDiesel100158+58 (58%)
2.3 CDTi 146hpDiesel146181+35 (24%)
2.3 CDTi 125hpDiesel125158+33 (26%)
(B) - 2014 - 2016

(B) - 2014 - 2016

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3 CDTi Bi-turbo 136hpDiesel136196+60 (44%)
2.3 CDTi 110hpDiesel110158+48 (44%)
2.3 CDTi Bi-turbo 163hpDiesel163197+34 (21%)
2.3 CDTi 125hpDiesel125157+32 (26%)
(B) - 2016 - 2018

(B) - 2016 - 2018

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3 DCi Bi-turbo (Euro 6) 145hpDiesel145197+52 (36%)
2.3 DCi Bi-turbo (Euro 6) 165hpDiesel165198+33 (20%)
2.3 DCi (Euro 6) 110hpDiesel110142+32 (29%)
2.3 DCi (Euro 6) 130hpDiesel130161+31 (24%)
2.3 DCi (Euro 6) 170hpDiesel170198+28 (16%)
2021 -> ...

2021 -> ...

1 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.2 DTCI 165hpDiesel165198+33 (20%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai