
Peugeot 5008 Stage 1
27 dzinēji – 100–180 ZS
27
dzinēji
+57 ZS
Maks. pieaugums
+22%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2009 - 2013
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 HDi 16V 110hp | Diesel | 110 | 143 | +33 (30%) |
| 2.0 HDi 150hp | Diesel | 150 | 181 | +31 (21%) |
| 1.6 e-HDi 8V 112hp | Diesel | 112 | 141 | +29 (26%) |
| 2.0 HDi 163hp | Diesel | 163 | 191 | +28 (17%) |
| 1.6 THP 156hp | Petrol | 156 | 182 | +26 (17%) |
| 1.6 e-HDi 8V 115hp | Diesel | 115 | 141 | +26 (23%) |
| 1.6 VTi 120hp | Petrol | 120 | 131 | +11 (9%) |

2013 - 2016
8 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 BlueHDi 150hp | Diesel | 150 | 201 | +51 (34%) |
| 2.0 HDi 150hp | Diesel | 150 | 192 | +42 (28%) |
| 1.6 THP 156hp | Petrol | 156 | 192 | +36 (23%) |
| 2.0 HDi 163hp | Diesel | 163 | 193 | +30 (18%) |
| 1.6 e-HDI 8V 115hp | Diesel | 115 | 141 | +26 (23%) |
| 1.2T Puretech 130hp | Petrol | 130 | 153 | +23 (18%) |
| 1.6 BlueHDI 8V 120hp | Diesel | 120 | 141 | +21 (18%) |
| 1.6 VTi 120hp | Petrol | 120 | 138 | +18 (15%) |

2017 - 2020
8 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 BlueHDI 150hp | Diesel | 150 | 207 | +57 (38%) |
| 1.6 Puretech 180hp | Petrol | 180 | 218 | +38 (21%) |
| 1.6 BlueHDI 8V 100hp | Diesel | 100 | 132 | +32 (32%) |
| 1.5 BlueHDI 130hp | Diesel | 130 | 161 | +31 (24%) |
| 1.6 BlueHDI 8V 120hp | Diesel | 120 | 151 | +31 (26%) |
| 1.6 e-THP 165hp | Petrol | 165 | 193 | +28 (17%) |
| 2.0 BlueHDI 180hp | Diesel | 180 | 206 | +26 (14%) |
| 1.2T Puretech 130hp | Petrol | 130 | 152 | +22 (17%) |

2020 -> ...
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 Puretech 180hp | Petrol | 180 | 216 | +36 (20%) |
| 1.5 BlueHDI 130hp | Diesel | 130 | 161 | +31 (24%) |
| 2.0 BlueHDI 180hp | Diesel | 180 | 207 | +27 (15%) |
| 1.2T Puretech 130hp | Petrol | 130 | 153 | +23 (18%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai