Porsche Cayman

Porsche Cayman Stage 1

19 dzinēji – 211–420 ZS

19
dzinēji
+75 ZS
Maks. pieaugums
+12%
Vidējais pieaugums
2006 - 2013 ( 987 )

2006 - 2013 ( 987 )

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.9i 211hpPetrol211283+72 (34%)
2.7i 211hpPetrol211258+47 (22%)
S 3.4i 320hpPetrol320338+18 (6%)
2.9i 265hpPetrol265281+16 (6%)
R 3.4i 330hpPetrol330346+16 (5%)
S 3.4i 303hpPetrol303319+16 (5%)
2.7i 245hpPetrol245258+13 (5%)
3.4i 295hpPetrol295306+11 (4%)
2013 - 2015 ( 981 )

2013 - 2015 ( 981 )

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.7i 211hpPetrol211286+75 (36%)
GT4 3.8i 385hpPetrol385406+21 (5%)
3.4i 325hpPetrol325343+18 (6%)
GTS 3.4i 340hpPetrol340356+16 (5%)
2.7i 275hpPetrol275287+12 (4%)
2016 -> ( 718 )

2016 -> ( 718 )

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
S 2.5T 350hpPetrol350422+72 (21%)
GTS 2.5T 365hpPetrol365422+57 (16%)
2.0T 300hpPetrol300352+52 (17%)
2.0T 250hpPetrol250301+51 (20%)
GTS 4.0 400hpPetrol400442+42 (11%)
GT4 (4.0) 420hpPetrol420441+21 (5%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai