Renault Espace

Renault Espace Stage 1

17 dzinēji – 98–225 ZS

17
dzinēji
+52 ZS
Maks. pieaugums
+22%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
Mk4 -> 2014

Mk4 -> 2014

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 DCi 130hpDiesel130182+52 (40%)
1.9 DCi 115hpDiesel115156+41 (36%)
2.2 DCi 16v 140hpDiesel140181+41 (29%)
3.0 DCi 180hpDiesel180221+41 (23%)
1.9 DCi 120hpDiesel120158+38 (32%)
2.0 DCi 175hpDiesel175213+38 (22%)
2.0 DCi 150hpDiesel150182+32 (21%)
2.2 DCi 16v 150hpDiesel150182+32 (21%)
2.0 Turbo 170hpPetrol170201+31 (18%)
1.9 DTi 98hpDiesel98120+22 (22%)
Mk5 (II) - 2020 ->

Mk5 (II) - 2020 ->

3 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.8 TCe 225hpPetrol225263+38 (17%)
2.0 Blue dCi 160hpDiesel160193+33 (21%)
2.0 Blue dCi 200hpDiesel200227+27 (14%)
Mk5 - 2015 - 2019

Mk5 - 2015 - 2019

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 DCi 130hpDiesel130163+33 (25%)
1.6 TCE 200hpPetrol200227+27 (14%)
1.8 TCe 225hpPetrol225252+27 (12%)
1.6 DCi Bi-Turbo 160hpDiesel160182+22 (14%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai