Renault Talisman

Renault Talisman Stage 1

14 dzinēji – 110–225 ZS

14
dzinēji
+81 ZS
Maks. pieaugums
+28%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2016 - 2019

2016 - 2019

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 Blue dCi 160hpDiesel160241+81 (51%)
1.6 TCe 150hpPetrol150228+78 (52%)
1.7 Blue dCi 120hpDiesel120182+62 (52%)
2.0 Blue dCi 200hpDiesel200242+42 (21%)
1.8 TCe 225hpPetrol225261+36 (16%)
1.6 DCi 130hpDiesel130163+33 (25%)
1.7 Blue dCi 150hpDiesel150183+33 (22%)
1.6 TCe 200hpPetrol200228+28 (14%)
1.5 DCi 110hpDiesel110133+23 (21%)
1.6 DCi 160hpDiesel160183+23 (14%)
2020 ->

2020 ->

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.7 BlueDCI 120hpDiesel120172+52 (43%)
2.0 BlueDCI 160hpDiesel160193+33 (21%)
1.7 BlueDCI 150hpDiesel150182+32 (21%)
2.0 BlueDCI 200hpDiesel200228+28 (14%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai