
Renault Trafic Stage 1
20 dzinēji – 82–170 ZS
20
dzinēji
+73 ZS
Maks. pieaugums
+35%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2001 - 2005
3 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.5 DCi 135hp | Diesel | 135 | 168 | +33 (24%) |
| 1.9 DCi 100hp | Diesel | 100 | 132 | +32 (32%) |
| 1.9 DCi 82hp | Diesel | 82 | 112 | +30 (37%) |

2006 - 2014
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 DCi 90hp | Diesel | 90 | 147 | +57 (63%) |
| 2.5 DCi 114hp | Diesel | 114 | 151 | +37 (32%) |
| 2.0 DCi 115hp | Diesel | 115 | 148 | +33 (29%) |
| 2.5 DCi 150hp | Diesel | 150 | 182 | +32 (21%) |
| 2.5 DCi 145hp | Diesel | 145 | 174 | +29 (20%) |

2014 - 2016
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 DCi 90hp | Diesel | 90 | 148 | +58 (64%) |
| 1.6 DCi BiTurbo 120hp | Diesel | 120 | 166 | +46 (38%) |
| 1.6 DCi 115hp | Diesel | 115 | 146 | +31 (27%) |
| 1.6 DCi BiTurbo 140hp | Diesel | 140 | 166 | +26 (19%) |

2016 - 2019
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 DCi 95hp | Diesel | 95 | 147 | +52 (55%) |
| 1.6 DCi BiTurbo 125hp | Diesel | 125 | 166 | +41 (33%) |
| 1.6 DCi 120hp | Diesel | 120 | 147 | +27 (23%) |
| 1.6 DCi BiTurbo 145hp | Diesel | 145 | 166 | +21 (14%) |

2019 - 2021
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 DCi 120hp | Diesel | 120 | 193 | +73 (61%) |
| 2.0 DCi 145hp | Diesel | 145 | 203 | +58 (40%) |
| 1.6 DCi 95hp | Diesel | 95 | 146 | +51 (54%) |
| 2.0 DCi 170hp | Diesel | 170 | 203 | +33 (19%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai