
Saab 9-3 Stage 1
28 dzinēji – 115–280 ZS
28
dzinēji
+53 ZS
Maks. pieaugums
+22%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

1998 - 2002
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 Turbo 200hp | Petrol | 200 | 243 | +43 (22%) |
| 2.0 Turbo 154hp | Petrol | 154 | 195 | +41 (27%) |
| 2.0 Turbo 150hp | Petrol | 150 | 188 | +38 (25%) |
| 2.0 Turbo 185hp | Petrol | 185 | 216 | +31 (17%) |
| 2.2 TiD 115hp | Diesel | 115 | 131 | +16 (14%) |

2002 - 2007
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.8 Turbo 150hp | Petrol | 150 | 203 | +53 (35%) |
| 2.0 Turbo 175hp | Petrol | 175 | 218 | +43 (25%) |
| 1.9 TiD 150hp | Diesel | 150 | 192 | +42 (28%) |
| 2.8 V6 Turbo 250hp | Petrol | 250 | 291 | +41 (16%) |
| 1.9 TiD 120hp | Diesel | 120 | 153 | +33 (28%) |
| 2.0 Turbo 185hp | Petrol | 185 | 216 | +31 (17%) |
| 2.0 Turbo 210hp | Petrol | 210 | 238 | +28 (13%) |

2007 - 2010
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.8 Turbo 150hp | Petrol | 150 | 203 | +53 (35%) |
| 1.9 TTiD 180hp | Diesel | 180 | 221 | +41 (23%) |
| 1.9 TiD 150hp | Diesel | 150 | 187 | +37 (25%) |
| 1.9 TiD 120hp | Diesel | 120 | 152 | +32 (27%) |
| 2.0 Turbo 175hp | Petrol | 175 | 207 | +32 (18%) |
| 1.8 Turbo 175hp | Petrol | 175 | 206 | +31 (18%) |
| 2.0 Turbo 200hp | Petrol | 200 | 231 | +31 (16%) |
| 2.0 Turbo 210hp | Petrol | 210 | 241 | +31 (15%) |
| 2.8 V6 Turbo 280hp | Petrol | 280 | 311 | +31 (11%) |

2010 ->
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.8 Turbo 150hp | Petrol | 150 | 202 | +52 (35%) |
| 1.9 TTiD 180hp | Diesel | 180 | 223 | +43 (24%) |
| 1.9 TTiD 130hp | Diesel | 130 | 163 | +33 (25%) |
| 1.9 TTiD 160hp | Diesel | 160 | 193 | +33 (21%) |
| 2.0 Turbo 210hp | Petrol | 210 | 243 | +33 (16%) |
| 2.8 V6 Turbo 280hp | Petrol | 280 | 312 | +32 (11%) |
| 2.0 Turbo 175hp | Petrol | 175 | 206 | +31 (18%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai