
Saab 9-5 Stage 1
23 dzinēji – 150–300 ZS
23
dzinēji
+77 ZS
Maks. pieaugums
+21%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

1997 - 2001
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 V6 Turbo 200hp | Petrol | 200 | 247 | +47 (24%) |
| 2.3 Turbo 185hp | Petrol | 185 | 223 | +38 (21%) |
| 2.3 Turbo 230hp | Petrol | 230 | 268 | +38 (17%) |
| 2.0 Turbo 150hp | Petrol | 150 | 183 | +33 (22%) |
| 2.3 Turbo 170hp | Petrol | 170 | 203 | +33 (19%) |

2001 - 2005
6 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 V6 Turbo 200hp | Petrol | 200 | 248 | +48 (24%) |
| 2.3 Turbo 185hp | Petrol | 185 | 222 | +37 (20%) |
| 2.3 Turbo 220hp | Petrol | 220 | 257 | +37 (17%) |
| 2.0 Turbo 150hp | Petrol | 150 | 185 | +35 (23%) |
| 3.0 TiD 176hp | Diesel | 176 | 211 | +35 (20%) |
| 2.3 Turbo 250hp | Petrol | 250 | 281 | +31 (12%) |

2005 - 2010
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.3 Turbo 185hp | Petrol | 185 | 228 | +43 (23%) |
| 1.9 TiD 150hp | Diesel | 150 | 192 | +42 (28%) |
| 2.0 Turbo 150hp | Petrol | 150 | 192 | +42 (28%) |
| 2.3 Turbo 220hp | Petrol | 220 | 258 | +38 (17%) |
| 2.3 Turbo 260hp | Petrol | 260 | 293 | +33 (13%) |

2010 - 2011
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 Turbo 220hp | Petrol | 220 | 297 | +77 (35%) |
| 3.0 Turbo 200hp | Petrol | 200 | 247 | +47 (24%) |
| 2.8 Turbo 300hp | Petrol | 300 | 343 | +43 (14%) |
| 2.0 TTiD 190hp | Diesel | 190 | 228 | +38 (20%) |
| 1.6 Turbo 180hp | Petrol | 180 | 213 | +33 (18%) |
| 3.0 TID V6 177hp | Diesel | 177 | 209 | +32 (18%) |
| 2.0 TiD 160hp | Diesel | 160 | 191 | +31 (19%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai