
Seat Altea / XL Stage 1
18 dzinēji – 90–211 ZS
18
dzinēji
+53 ZS
Maks. pieaugums
+28%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2004 - 2009
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.8 TSI 160hp | Petrol | 160 | 213 | +53 (33%) |
| FR 2.0 TFSI 200hp | Petrol | 200 | 253 | +53 (27%) |
| 1.9 TDI 105hp | Diesel | 105 | 142 | +37 (35%) |
| 2.0 TDI 140hp | Diesel | 140 | 177 | +37 (26%) |
| 2.0 TDI 170hp | Diesel | 170 | 207 | +37 (22%) |
| 1.4 TSI 125hp | Petrol | 125 | 161 | +36 (29%) |
| 1.2 TSI 125hp | Petrol | 125 | 152 | +27 (22%) |
| 2.0 FSI 150hp | Petrol | 150 | 162 | +12 (8%) |
| 1.6i 102hp | Petrol | 102 | 113 | +11 (11%) |

2009 ->
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 TDI 90hp | Diesel | 90 | 143 | +53 (59%) |
| 1.8 TSI 160hp | Petrol | 160 | 212 | +52 (33%) |
| 2.0 TSI 211hp | Petrol | 211 | 262 | +51 (24%) |
| 1.2 TSI 105hp | Petrol | 105 | 151 | +46 (44%) |
| 1.6 TDI 105hp | Diesel | 105 | 151 | +46 (44%) |
| 2.0 TDI CR 140hp | Diesel | 140 | 182 | +42 (30%) |
| 2.0 TDI CR 170hp | Diesel | 170 | 206 | +36 (21%) |
| 1.4 TSI 125hp | Petrol | 125 | 153 | +28 (22%) |
| 1.6i 102hp | Petrol | 102 | 115 | +13 (13%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai