Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq Stage 1

12 dzinēji – 125–240 ZS

12
dzinēji
+68 ZS
Maks. pieaugums
+26%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2017 - 2020

2017 - 2020

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 TSI 180hpPetrol180248+68 (38%)
RS 2.0 Bi-Turbo TDI 240hpDiesel240301+61 (25%)
2.0 TSI 190hpPetrol190248+58 (31%)
2.0 TDI CR 150hpDiesel150197+47 (31%)
2.0 TDI CR 190hpDiesel190226+36 (19%)
1.4 TSI 125hpPetrol125157+32 (26%)
1.5 TSI 150hpPetrol150181+31 (21%)
1.4 TSI 150hpPetrol150176+26 (17%)
2021 -> ...

2021 -> ...

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 TSI 190hpPetrol190248+58 (31%)
2.0 TDI CR 150hpDiesel150197+47 (31%)
2.0 TDI CR 200hpDiesel200242+42 (21%)
1.5 TSI 150hpPetrol150181+31 (21%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai