
Skoda Yeti Stage 1
18 dzinēji – 105–170 ZS
18
dzinēji
+83 ZS
Maks. pieaugums
+34%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2009 - 2014
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI CR 110hp | Diesel | 110 | 177 | +67 (61%) |
| 1.8 TSI 160hp | Petrol | 160 | 212 | +52 (33%) |
| 2.0 TDI CR 140hp | Diesel | 140 | 188 | +48 (34%) |
| 2.0 TDI CR 170hp | Diesel | 170 | 208 | +38 (22%) |
| 1.2 TSI 105hp | Petrol | 105 | 142 | +37 (35%) |
| 1.6 TDI 105hp | Diesel | 105 | 141 | +36 (34%) |
| 1.4 TSI 122hp | Petrol | 122 | 157 | +35 (29%) |

2014 ->
11 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI CR 110hp | Diesel | 110 | 193 | +83 (75%) |
| 1.8 TSI 160hp | Petrol | 160 | 211 | +51 (32%) |
| 2.0 TDI CR 140hp | Diesel | 140 | 187 | +47 (34%) |
| 2.0 TDI CR 150hp | Diesel | 150 | 197 | +47 (31%) |
| 1.2 TSI 105hp | Petrol | 105 | 142 | +37 (35%) |
| 1.6 TDI 105hp | Diesel | 105 | 142 | +37 (35%) |
| 2.0 TDI CR 170hp | Diesel | 170 | 207 | +37 (22%) |
| 1.4 TSI 122hp | Petrol | 122 | 156 | +34 (28%) |
| 1.2 TSI 110hp | Petrol | 110 | 142 | +32 (29%) |
| 1.4 TSI 125hp | Petrol | 125 | 157 | +32 (26%) |
| 1.4 TSI 150hp | Petrol | 150 | 177 | +27 (18%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai