
Toyota Hilux Stage 1
12 dzinēji – 102–280 ZS
12
dzinēji
+57 ZS
Maks. pieaugums
+25%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2005 - 2015
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.5 D-4D 120hp | Diesel | 120 | 177 | +57 (48%) |
| 2.5 D-4D 102hp | Diesel | 102 | 151 | +49 (48%) |
| 3.0 D-4D 171hp | Diesel | 171 | 212 | +41 (24%) |
| 3.0 D-4D 163hp | Diesel | 163 | 202 | +39 (24%) |
| 2.5 D-4D 144hp | Diesel | 144 | 176 | +32 (22%) |

2015 - 2019
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 D-4D 171hp | Diesel | 171 | 212 | +41 (24%) |
| 2.4 D-4D 150hp | Diesel | 150 | 187 | +37 (25%) |
| 2.5 D-4D 144hp | Diesel | 144 | 176 | +32 (22%) |
| 2.8 D-4D 177hp | Diesel | 177 | 209 | +32 (18%) |
| 4.0-VVTi 280hp | Petrol | 280 | 311 | +31 (11%) |

2020 ->
2 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.4d 150hp | Diesel | 150 | 188 | +38 (25%) |
| 2.8d 204hp | Diesel | 204 | 226 | +22 (11%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai