
Volkswagen Bora Stage 1
15 dzinēji – 75–204 ZS
15
dzinēji
+43 ZS
Maks. pieaugums
+21%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.8T 20v 150hp | Petrol | 150 | 193 | +43 (29%) |
| 1.9 TDI 100hp | Diesel | 100 | 143 | +43 (43%) |
| 1.9 TDI 150hp | Diesel | 150 | 193 | +43 (29%) |
| 1.9 TDI 130hp | Diesel | 130 | 172 | +42 (32%) |
| 1.9 TDI 90hp | Diesel | 90 | 122 | +32 (36%) |
| 1.8T 20v 180hp | Petrol | 180 | 211 | +31 (17%) |
| 1.9 TDI 110hp | Diesel | 110 | 141 | +31 (28%) |
| 1.9 TDI 115hp | Diesel | 115 | 146 | +31 (27%) |
| 2.8 V6 204hp | Petrol | 204 | 222 | +18 (9%) |
| 2.3 V5 150hp | Petrol | 150 | 166 | +16 (11%) |
| 2.3 V5 170hp | Petrol | 170 | 186 | +16 (9%) |
| 1.6i 16v 105hp | Petrol | 105 | 118 | +13 (12%) |
| 2.0i 8v 115hp | Petrol | 115 | 128 | +13 (11%) |
| 1.6 FSI 110hp | Petrol | 110 | 122 | +12 (11%) |
| 1.4i 16v 75hp | Petrol | 75 | 83 | +8 (11%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai