
Volkswagen Golf Sportsvan Stage 1
11 dzinēji – 85–150 ZS
11
dzinēji
+63 ZS
Maks. pieaugums
+36%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 TDI CR 90hp | Diesel | 90 | 153 | +63 (70%) |
| 1.2 TSI 85hp | Petrol | 85 | 141 | +56 (66%) |
| 1.6 TDI CR 110hp | Diesel | 110 | 153 | +43 (39%) |
| 1.5 TSI 130hp | Petrol | 130 | 172 | +42 (32%) |
| 1.4 TSI 150hp | Petrol | 150 | 191 | +41 (27%) |
| 2.0 TDI CR 150hp | Diesel | 150 | 191 | +41 (27%) |
| 1.6 TDI CR 115hp | Diesel | 115 | 153 | +38 (33%) |
| 1.4 TSI 125hp | Petrol | 125 | 158 | +33 (26%) |
| 1.2 TSI 110hp | Petrol | 110 | 142 | +32 (29%) |
| 1.5 TSI 150hp | Petrol | 150 | 182 | +32 (21%) |
| 1.0 TSI 115hp | Petrol | 115 | 142 | +27 (23%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai