
Volkswagen Transporter / Multivan Stage 1
28 dzinēji – 84–204 ZS
28
dzinēji
+113 ZS
Maks. pieaugums
+45%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

T4 - 1999 - 2004
3 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.5 TDI 150hp | Diesel | 150 | 188 | +38 (25%) |
| 2.5 TDI 102hp | Diesel | 102 | 136 | +34 (33%) |
| 2.5 TDI 88hp | Diesel | 88 | 117 | +29 (33%) |

T5 - 2003 - 2009
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.9 TDI 86hp | Diesel | 86 | 141 | +55 (64%) |
| 2.5 TDI 130hp | Diesel | 130 | 172 | +42 (32%) |
| 1.9 TDI 105hp | Diesel | 105 | 141 | +36 (34%) |
| 2.5 TDI 174hp | Diesel | 174 | 206 | +32 (18%) |

T5 - 2009 - 2015
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI CR 84hp | Diesel | 84 | 176 | +92 (110%) |
| 2.0 TSI 150hp | Petrol | 150 | 242 | +92 (61%) |
| 2.0 TDI CR 102hp | Diesel | 102 | 178 | +76 (75%) |
| 2.0 TDI CR 114hp | Diesel | 114 | 177 | +63 (55%) |
| 2.0 TDI CR 140hp | Diesel | 140 | 183 | +43 (31%) |
| 2.0 TDI CR 180hp | Diesel | 180 | 221 | +41 (23%) |
| 2.0 TSI 204hp | Petrol | 204 | 241 | +37 (18%) |

T6 - 2015 - 2018
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TSI 150hp | Petrol | 150 | 263 | +113 (75%) |
| 2.0 TDI CR (EUR 6) 84hp | Diesel | 84 | 176 | +92 (110%) |
| 2.0 TDI CR (EUR 6) 102hp | Diesel | 102 | 177 | +75 (74%) |
| 2.0 TDI CR (EUR 6) 114hp | Diesel | 114 | 188 | +74 (65%) |
| 2.0 TSI 204hp | Petrol | 204 | 263 | +59 (29%) |
| 2.0 TDI CR (EUR 6) 150hp | Diesel | 150 | 193 | +43 (29%) |
| 2.0 TDI CR 140hp | Diesel | 140 | 178 | +38 (27%) |
| 2.0 TDI CR (EUR 6) 204hp | Diesel | 204 | 233 | +29 (14%) |
| 2.0 TDI CR 180hp | Diesel | 180 | 208 | +28 (16%) |

T6 - 2019 ->
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI 110hp | Diesel | 110 | 187 | +77 (70%) |
| 2.0 TDI 90hp | Diesel | 90 | 152 | +62 (69%) |
| 2.0 TDI 198hp | Diesel | 198 | 241 | +43 (22%) |
| 2.0 TDI 204hp | Diesel | 204 | 243 | +39 (19%) |
| 2.0 TDI 150hp | Diesel | 150 | 187 | +37 (25%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai