Volvo C30

Volvo C30 Stage 1

14 dzinēji – 109–230 ZS

14
dzinēji
+53 ZS
Maks. pieaugums
+22%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2006 - 2008

2006 - 2008

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.5 T5 220hpPetrol220271+51 (23%)
2.4 D5 163hpDiesel163207+44 (27%)
2.5 T5 230hpPetrol230272+42 (18%)
2.0D 136hpDiesel136173+37 (27%)
1.6D 109hpDiesel109137+28 (26%)
2.4 D5 180hp autDiesel180208+28 (16%)
2.4 D5 180hpDiesel180207+27 (15%)
2009 - 2013

2009 - 2013

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 D3 150hpDiesel150203+53 (35%)
2.0D 136hpDiesel136173+37 (27%)
1.6 D2 115hpDiesel115143+28 (24%)
1.6D 109hpDiesel109137+28 (26%)
2.4 D5 180hpDiesel180206+26 (14%)
2.0 D4 177hpDiesel177202+25 (14%)
2.5 T5 230hpPetrol230251+21 (9%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai