Volvo C70

Volvo C70 Stage 1

18 dzinēji – 136–240 ZS

18
dzinēji
+71 ZS
Maks. pieaugums
+21%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
1999 - 2005

1999 - 2005

3 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
T5 240hpPetrol240311+71 (30%)
2.0T 163hpPetrol163213+50 (31%)
2.4T 193hpPetrol193231+38 (20%)
2006 - 2009

2006 - 2009

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.4 D5 163hpDiesel163208+45 (28%)
2.0D 136hpDiesel136174+38 (28%)
2.4i 140hpPetrol140172+32 (23%)
T5 220hpPetrol220251+31 (14%)
2.4 D5 180hpDiesel180207+27 (15%)
2.4 D5 180hp autDiesel180207+27 (15%)
T5 230hpPetrol230252+22 (10%)
2009 ->

2009 ->

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 D3 150hpDiesel150202+52 (35%)
2.4 D5 180hpDiesel180228+48 (27%)
2.0D 136hpDiesel136173+37 (27%)
2.5 T5 220hpPetrol220253+33 (15%)
2.4i 140hpPetrol140171+31 (22%)
2.4 D5 180hp autDiesel180208+28 (16%)
2.0 D4 177hpDiesel177202+25 (14%)
2.5 T5 230hpPetrol230252+22 (10%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai