Volvo V40

Volvo V40 Stage 1

27 dzinēji – 90–254 ZS

27
dzinēji
+82 ZS
Maks. pieaugums
+28%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
1998 - 2004

1998 - 2004

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
T4 200hpPetrol200238+38 (19%)
2.0 T 160hpPetrol160197+37 (23%)
2.0 T 165hpPetrol165198+33 (20%)
1.9D 115hpDiesel115147+32 (28%)
1.9D 102hpDiesel102130+28 (27%)
1.9D 95hpDiesel95118+23 (24%)
1.9 TD 90hpDiesel90112+22 (24%)
2012 - 2015

2012 - 2015

11 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 T2 120hpPetrol120202+82 (68%)
2.0 T4 180hpPetrol180237+57 (32%)
1.6 T3 150hpPetrol150202+52 (35%)
2.0 D3 150hpDiesel150202+52 (35%)
2.0 D4 181hpDiesel181233+52 (29%)
2.0 D4 190hpDiesel190233+43 (23%)
2.5 T5 254hpPetrol254287+33 (13%)
1.6 D2 115hpDiesel115143+28 (24%)
2.0 D4 177hpDiesel177202+25 (14%)
2.0 T5 213hpPetrol213237+24 (11%)
1.6 T4 180hpPetrol180203+23 (13%)
2015 ->

2015 ->

9 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.5T T2 122hpPetrol122191+69 (57%)
2.0 T2 122hpPetrol122191+69 (57%)
2.0 D2 120hpDiesel120171+51 (43%)
2.0 D4 190hpDiesel190232+42 (22%)
2.0 T3 152hpPetrol152193+41 (27%)
1.5T T3 152hpPetrol152192+40 (26%)
2.0 T4 190hpPetrol190227+37 (19%)
2.0 D3 150hpDiesel150186+36 (24%)
2.0 T5 245hpPetrol245276+31 (13%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai