
Volvo V50 Stage 1
19 dzinēji – 109–230 ZS
19
dzinēji
+63 ZS
Maks. pieaugums
+23%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2004 - 2007
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.5 T5 220hp | Petrol | 220 | 262 | +42 (19%) |
| 2.0D 136hp | Diesel | 136 | 175 | +39 (29%) |
| 2.4 D5 180hp | Diesel | 180 | 217 | +37 (21%) |
| 2.4 D5 180hp aut | Diesel | 180 | 217 | +37 (21%) |
| 1.6D 109hp | Diesel | 109 | 143 | +34 (31%) |
| 2.4i 140hp | Petrol | 140 | 172 | +32 (23%) |
| 2.5 T5 230hp | Petrol | 230 | 251 | +21 (9%) |

2007 - 2012
12 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.4 D5 163hp | Diesel | 163 | 226 | +63 (39%) |
| 2.0 D3 150hp | Diesel | 150 | 201 | +51 (34%) |
| 2.4 D5 180hp | Diesel | 180 | 228 | +48 (27%) |
| 2.4 D5 180hp aut | Diesel | 180 | 227 | +47 (26%) |
| 2.5 T5 220hp | Petrol | 220 | 262 | +42 (19%) |
| 2.0D 136hp | Diesel | 136 | 175 | +39 (29%) |
| 1.6D 109hp | Diesel | 109 | 142 | +33 (30%) |
| 2.4i 140hp | Petrol | 140 | 173 | +33 (24%) |
| 1.6 D2 115hp | Diesel | 115 | 141 | +26 (23%) |
| 2.0 D4 177hp | Diesel | 177 | 202 | +25 (14%) |
| 2.0 D4 163hp | Diesel | 163 | 187 | +24 (15%) |
| 2.5 T5 230hp | Petrol | 230 | 253 | +23 (10%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai